DOŁĄCZ DO NAS !
Każdy z nas przynajmniej raz dziennie ma w swoim najbliższym otoczeniu coś co zawiera w sobie plastikową nakrętkę : sok, mleko, kawa, płyn do naczyń, krem do rąk, krem do twarzy, puder, olej i wiele wiele innych produktów codziennego użycia są zamykane w te małe plastikowe cieszące nas ogromnie stwory 🙂 

Każda nakrętka jest dla nas istotna, każda jest ważna, każda przybliża nas do kupna wymarzonego i przystosowanego wózka biegowego dla Niepełnosprawnych Dzieci. 
Pokażmy, że my też umiemy nie dość, że pomagać naszej planecie to jeszcze dać możliwość spędzania cudownych chwil w niedostępnych dotąd miejscach dla Wyjątkowych Dzieci ! 

Co zrobić aby zacząć zbierać nakrętki ? 
PO PROSTU ZACZNIJ TO ROBIĆ – NIC PROSTSZEGO 

Jeśli zbierasz w swoim domu, uszykuj sobie osobną siatkę do której będziesz wrzucać plastikowe nakrętki
Jeśli zbierasz w firmie zorganizuj sobie najlepiej jakiś kartonik ( np po butach, widoczny dla innych współpracowników, lub większy ) mamy plakaty i naklejki, które pozwolą na obrandowanie akcji w Waszej firmie. 
Możesz je pobrać poniżej i wydrukować samemu lub daj nam znać – wyślemy lub podrzucimy w miarę możliwości 
Jeśli Twoje dziecko chodzi do żłobka/ przedszkola/ szkoły, a może sam jesteś nauczycielem/nauczycielką ? zorganizuj zbiórkę wśród dzieci ucząc ich nie tylko ekologii ale też empatii dla innych, którym do pełnej sprawności jeszcze troszkę brakuje. 
Gdy już to zrobisz koniecznie daj nam znać, podziel się fotką ze zbiórek a
dołączymy Wasz punkt do Nakręconych Punktów Zbiórek 
Gdy uzbierasz większą ilość to albo:
– możesz wysłać na nasz adres:
Stowarzyszenie I Love Ziemek 
ul. Rolna 31/6 
61-491 Poznań 
– możesz zostawić w innym punkcie, który jest na naszej liście 
– możesz nam je przywieźć osobiście, jeśli masz taką możliwość 
– możesz dać nam znać a wtedy sami je odbierzemy ( Poznań i okolice przy ilości min 3 x 120l worki ) lub zorganizujemy jakiś transport wśród znajomych 🙂 zawsze znajdziemy wyjście żeby nakrętki trafiły do nas