I Love Ziemek czyli wielka zbiórka nakrętek, która trwa nieprzerwanie od blisko 7 lat

( czyli tylu ile ma lat Ziemek ), obecnie udało się sumarycznie zebrać ponad 110 TON !!!, 

to dla nas cenny plastikowy kruszec, dzięki któremu możemy opłacać rehabilitację Prezesa oraz zakupić specjalistyczny sprzęt ułatwiający codzienność Ziemka.

Kacha – Nasz sąsiadka wpadła na ten pomysł gdy tylko dowiedziała się co się wydarzyło – na reakcję nie trzeba było czekać długo – wpadła od razu na pomysł zbiórki nakrętek a cała akcja została nazwana I Love Ziemek, dzięki której rozpoczęła się bardzo ciekawa historia, która trwa po dzień dzisiejszy. 

Koncerty charytatywne, rokroczne licytacje urodzinowe „Ziemkowe Gęby” dzięki którym ktoś licytując np. „mycie okien, czy prasowanie sterty ciuchów” pomaga przy okazji właśnie Ziemkowi, akcje sportowe, bale – nie sposób zliczyć.

Tyle samo lat ( czyt. 4 ) ile zajęło nam stabilność życia z Wyjątkowym Dzieckiem tyle też dojrzewaliśmy do decyzji dzielenia się Pozytywną Energią jaka nas spotkała ze strony nierzadko zupełnie obcych nam wcześniej osób, po tych Czterech latach zaczęliśmy intensywnie myśleć o otwarciu własnej Fundacji lub Stowarzyszenia, 

które będzie miało na celu zmianę mentalności, cieszenie się każdym dniem, czerpaniem z każdej sytuacji pozytywów – słowem dzieleniem się dobrem. 

W końcu w czerwca 2017 roku, czyli trochę więcej niż 4 lata otrzymaliśmy informację od KRS, że stworzone jest Stowarzyszenie I Love Ziemek.
Teraz zbieranie nakrętek ma jeszcze większy sens bo pomaga dalej i na jeszcze większą skalę. 

Bądź Częścią Nakręconej Społeczności !!

Tak rozpoczęła się też przygoda dzięki której powstały takie projekty jak: 
Centrum Pozytywnej Energii 
Klub Biegacza I Love Ziemek